חנה ברהום, מאמנת אישית בשיטת האימון האינטגרטיבי ממכון "דרך הדעת", בוגרת בהצטיינות תואר ראשון במדעי החברה (פסיכולוגיה, קרימינולוגיה וסוציולוגיה), ותואר שני במדעי המדינה וביקורת, באוניברסיטת בר אילן. במקביל לעבודתה כמאמנת משמשת חנה כמורה לנהיגה ומנהלת בית ספר לנהיגה במודיעין.

השתלמויות בסדנאות:
"המסע", "המסע לילדים" ו"תקשורת מרפאה" של ברנדון בייס, "העבודה" של ביירון קייטי, קינסיולוגיה, מדיטציות, קוואנטום הילינג.
 
בנימה אישית:
"בתקופה של למעלה מעשרים שנים כמורה לנהיגה צברתי ניסיון עשיר בהנחיה ובעבודה עם אנשים בכלל ובני נוער בפרט. במקביל להוראה מצאתי את עצמי מלווה את תלמידי גם כמאמנת האישית שלהם. חווינו יחד התמודדות עם מצבי לחץ, מתח, ביצוע פעולות מרובות משימות, חלוקת קשב, כישלון במבחן, קשיים מבית, מחברים ומבית הספר שהם נושאים על ליבם ועל גבם. הכל על מנת להביאם בצורה הטובה ביותר לעמידה בהצלחה במבחן המעשי.
הקורסים בפסיכולוגיה פתחו את הצוהר להבנת התלמידים וגישה לציפור הנפש שלהם, ומכאן נסללה הדרך להשתלמויות בנושא גוף – נפש. לאחר שעברתי תהליך מדהים של העצמה אישית והנחיית מבוגרים ונוער באופן ששינה את חייהם למאושרים, מעצימים ובעלי משמעות חדשה, הבחנתי ששורש הבעיות נעוץ בעיקר בשנות הילדות והעשרה - השנים המעצבות את אישיותנו – והחלטתי להתמקד גם בילדים ונוער. אני מאמינה שאימון הוא פתרון יעיל ואמתי למגוון רחב של אתגרים אתם מתמודדים ילדים, מבוגרים ונוער. אין לי ספק שהאימון יכול לשנות את חייהם של רבים, והתוצאות מדברות בעד עצמן". 
מכתבי תודה
לחנה היקרה!
על מקצועיות ללא פשרות, על סבלנותך ומאור פנייך, על אכפתיות ורצון אמיתי לעזור, על ההכוונה מתחילת הדרך, על הכל - תודה בגדול.
שתראי ברכה והצלחה בכל מעשה ידייך. ח.ב.
חנה היקרה!
רק רציתי להגיד תודה על הרבה הבנה והשקעה. על הסבלנות האין סופית. על היחס האישי, האכפתיות, על העידוד וההכוונה. מעריכה מאוד ד.ב.
חנה היקרה!
מה אגיד עליך? המון סבלנות, טוב לב, הרבה הבנה, חכמה, שחרור, אהבת חינם, מסירות אינסופית לכל משימה שלך. תודה על הכל ר.ג.
לחנה היקרה!
קשה במילים להביע את תודתי העמוקה על הכוונה, יחס אישי, סבלנות, אכפתיות והבנה, עזרת לי להאמין שהשמיים הם הגבול... בברכת הצלחה פ.כ.
לחנה
עם הרבה "מסעות" שעברתי, המון כוחות קיבלתי. "נכנסת" לכל תא בגופי וריפאת מה שבתוכי, הוצאנו את הפסולת והשארנו רק את הסולת. אהבתי את המדורה החמימה שאת ליבי חיממה, אפשר תמיד לזרוק אליה את הקופסא שתשאר נקיה וריקה. נתת לי כלים להתמודד עם החיים, להבין את כולם ולהסתכל באור חיובי על העולם, להכנס לתוך זרועות "המחילה" ולהיות יותר שלווה ורגועה. כל הפרחים והבלונים הטובים נמצאים אצלי עמוק בכיסים, לעולם לא אעזוב אותם ותמיד בזמן נפילה אחזיק בם. שלך עם המון המון אהבה והערכה אמיתית וכנה נ.ד.
חנה המקסימה!
אני לא חושבת שיש עוד מישהו אכפתי כמוך! תדעי לך שרק בזכות הביטחון שנתת לי התקדמתי בהמון תחומים. כיף לי וטוב לי. זה משהו שקשה לתאר בכתב, ולכן נותר לי רק להודות ולאחל לך המשך הצלחה ועזרה לכולם. מאחלת מכל הלב ה.ד.